Úvodem

8. března 2016 v 11:06 | Necrodes |  O mně
Zdravím Vás, milí čtenáři!

Vítejte na mém blogu. Rozhodl jsem se po zrušení své staré stránky, vzít to pěkně od znova a lépe. Zde je výsledek.
A teď něco k tomu, proč vůbec můj blog navštěvovat. Koho upoutal jeho temný design, jistě neudělá chybu, rozhodne-li se zde setrvat trochu déle a ponořit se do kalných vod mého morbidního a kontroverzního světa. Na tomto blogu v budoucnu najdete mnohé. Možná Vás osloví nekonvenční kresby doplněné pár řádky poezie nebo zvrácené a hororové příběhy. Hodlám se také zabývat tzv. "tématy týdne", která Vás jistě v mém subjektivním pojetí osloví. Dále v současné době pracuji na knize s krimi/hororovou tématikou, již sem později budu publikovat po jednotlivých kapitolách.
V této chvíli se možná vynoří otázka: Co jsem vlastně zač?
Odpověď není jednoduchá. Právě se nacházíte na blogu odlišného jedince, jenž celý život vybočuje za stáda. Jak názory a postojem ke společnosti, tak svou uzavřeností a originalitou. Velkou roli v mém životě také hraje chápání náboženství, jako tupého nástroje moci. Kdysi jsem věřil v boha, ale čas ze mě udělal cosi jako satanistu. Pro ujasnění: nejsem sektář a nevěřím v peklo. Jsem jen člověk, který si všiml zkaženosti světa a přizpůsobil se mu. Stavím barikády tam, kde je prostá lítost a víra v lidskost krátká. Mottem se mi stalo: "Užívej života, když ti byl dán, přemýšlej nad svým konáním a rozdávej lásku i nenávist patřičnou měrou!"

Přeji Vám tedy příjemný pobyt na této stránce a vřele doufám, že ve mně najdete přítele a podpoříte mne v mé tvorbě, stejně jako já rád podpořím Vás v té Vaší.

Necrodes

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnny Johnny | Web | 31. března 2016 v 0:27 | Reagovat

Satanizmus ja fajn, ale kresťanstvo je tiež vo svojej prapodstate celkom cool. Predstav si, že ich viera pochádza od židovského zombie kúzelníka... keď sa nad tým tak zamyslíš, je to skoro ako voodoo. :D

2 Necrodes Necrodes | E-mail | Web | 31. března 2016 v 17:59 | Reagovat

[1]: Ano a kdyby tohoto židovského zombie popravili až ve dvacátém století, křesťané by nosili na krku elektrické křeslo. :-D
V tomhle pojetí je to samozřejmě hezký a zábavný, ale když se zas vrátíme do reality, tak satanužel vše nefunguje, jak by mělo... Vzrůstá pokrytectví a lidé začnou uznávat pravidla, která jim stanoví jedna kniha, namísto toho, aby racionálně posuzovali situaci. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama