Potomek Lykáónův

24. května 2017 v 15:33 | Necrodes |  Kresby a malby
Přivlekli nimrodi do kafilérie
s vyhřezlým tračníkem, ranami bestie
kadáver laně ověnčen ledvím,
luna své svědectví vypráví větvím.


Z alba 13 fragmentů stínu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 24. května 2017 v 16:02 | Reagovat

Je tato země ještě objektivně vůbec naše? Tato země není naše, protože tato země patří bohatým cizincům, co si jí koupili a my jsme zde jenom levnou pracovní silou, která musí bohatým cizincům otrocky sloužit, za ubohé mzdy. Většina cizinců co vlastní naši zemi žije v bohaté Evropě, pouze minimum jich žije mimo bohatou Evropu. Občas je zde mediálně řečeno, že přeci nezáleží na tom, že nám zde nic už nepatří, a že důležité je nejvíce to, že ekonomika zde roste.
Nedávno jsem slyšel, že jsme byli zařazení statisticky mezi zaostalé rozvojové země, takže ono s tím růstem naší ekonomiky, to bude asi o něčem jiném! Zisky zde rostou bohatým cizincům a tyto zisky logicky mizí rychle do ciziny, nebo rovnou do daňového ráje. Je tento systém nazývám ekonomické utahování šroubů, to že občas nějaký ten lidský šroubek praskne, díky velikému ekonomickému utažení to bohatým cizincům nevadí, v zásobě je zde mnoho náhradních šroubků, co nahradí okamžitě prasklý šroubek, který pracoval zde za 11 000 Kč hrubého.
Jeden ekonom se pokusil spočítat, jak se žije u nás člověku která má v Praze plat 11 000 Kč hrubého, ten ekonom zjistil, že takový člověk musí být jistě mamánkem, kterého rodiče živí, oblékají, dávají mu zadarmo bydlení, jeho mzda je pro toho člověka kapesné, které on použije na nákup základních potřeb. Ten kdo nemá možnost být zaopatřeným mamánkem, ten nemůže v Praze existovat za 11 000 Kč hrubého, protože se dostane okamžitě do dluhové pasti, a skončí tak jistě jako bezdomovec.
Nedávno došlo o obrovské imigraci mohamedánů z jihu do EU a naše ekonomicky zaostalá republika byla pro mohamedány jenom tranzitní zemí, na cestě do Německa, nebo do jiných podobných EU zemí, kde se lidem dobře ekonomicky žije. Navrhuji změnu názvu našeho státu na Kocourkov, pokud si přečtete tuto pohádkovou knihu, tak vám dojde, že ona kniha je o tom, jako to zde dneska ekonomicky a politicky objektivně vypadá.

2 Necrodes Necrodes | E-mail | Web | 24. května 2017 v 17:42 | Reagovat

[1]: Aktuální, mobilizující, zamyšleníhodné, jen ne k tématu, což je hlavní důvod, proč se tento styl oslovování obyvatelstva nijak zvlášť nevyplácí. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama